O kapele


Hrajeme nejčastěji v sestavě kytara + cajon (náhrada bicích), baskytara a tři mohutné zpěvy. Rádi se taky střídáme, abychom hraní osolili, opepřili, nebo přiostřili dle chuti oslavenců. Každý z nás je silný v nějakém stylu na jiný nástroj. To už si nás zkrátka musíte přijít někam poslechnout, mrkněte na naše veřejné koncerty.


Tomáš ŘÍHA

cajon, zpěv, kytara

Tomáš dohlíží na to, aby to všechno šlapalo. Rytmicky i organizačně. Nejradši tráví čas ve studiu, kde kutí písničky nebo videa pro sebe i pro klienty. Třeba pro jeho projekt Mezi mraky nebo pracovně skrze TORIPRO.

Milda POSPÍŠIL

kytara, zpěv

Miloš je z nás nejstarší, ale shodli jsme se, že se chová jako nejmladší. Nemá rád změny, ale občas mu tajně vyměníme trsátko a děláme, že nic nevíme. Hlavně nás neprozraďte, nebo se naštve a nebude chtít hrát! Díky ;)

Milda JANÁK

kytara, zpěv

Milda je živel, kterého nejsme schopni zkrotit. Na fotce vypadá, jakože se kouká do budoucnosti, ale vyhlíží dodávku s pivem. Má rád zábavu a čas s rodinou, dokonce už ve třech – nedávno se mu narodila maličká hudebnice Róza.

Pavel MÍKA

basa

Pavel je nejmladší člen kapely věkem i časově (Hraje s námi od konce roku 2021.) Za krátkou dobu se ovšem etabloval jako nezbytná součást kapely. Basa tvrdí muziku a jen díky Pavlovi se Vám bude chtít tancovat už po první písničce!


© 2021 Zdání klame
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!