O kapele


Vznikli jsme, abychom hráli pro lidi. Nebereme se zas tak vážně, ale bereme vážně naši hudbu. Chceme jí dělat dobře, ale nechceme spadnout do hudebního stereotypu moderní pop-music. Jestli Vás to mrzí, tak nemusí. My jsme spokojení tam, kde jsme a když tam půjdete s námi, užijeme si všichni! :)


Hrajeme nejčastěji v sestavě kytara + cajon (náhrada bicích) a tři mohutné zpěvy. Občas s náma Lukáš hraje na cajon a Tom chytne basu, když chceme větší zvuk. To potom lítaj blesky!

Rádi se ale střídáme, abychom hraní osolili, opepřili, nebo přiostřili dle chuti oslavenců. Každý z nás je silný v nějakém stylu na jiný nástroj. To už si nás zkrátka musíte přijít někam poslechnout, mrkněte na naše veřejné koncerty.


Tomáš ŘÍHA

cajon, zpěv, samply, studio

Tomáš skládá písničky a dohlíží na to, aby to všechno šlapalo. Má rád technologie a jídlo, což je na něm vidět. Nejradši tráví čas ve studiu, kde kutí další písničky Zdání klame a polyká u toho kávová zrna. Snad ho neklepne, kdo by se tahal s takovým těžkým torzem!

Milda POSPÍŠIL

kytara, zpěv

Miloš je z nás nejstarší, ale shodli jsme se, že se chová jako nejmladší. Nemá rád změny, ale občas mu tajně vyměníme trsátko a děláme, že nic nevíme. Hlavně nás neprozraďte, nebo se naštve a nebude chtít hrát! Díky ;)

Milda JANÁK

kytara, zpěv

Milda je živel, kterého nejsme schopni zkrotit. Na fotce vypadá, jakože se kouká do budoucnosti, ale vyhlíží dodávku s pivem. Má rád zábavu a čas s přáteli. Kdo ho zkrotí, dostane balíček trsátek Zdání klame a pusu od libovolného člena kapely. Zájemci?

Lukáš VYKYDAL

bicí a perkuse

Luke je rytmický guru Zdání klame a jen díky němu a jeho paličkám to šlape tak, jak má. Nehraje s námi pořád, spíše se přidává nebo konzultuje bicí. Miluje fitness a živí se programováním. Paličkama do klávesnice ale netříská, alespoň si to myslíme! Paličku do ohně za to ale nedáme, přece jen je to fitnessák.


© 2021 Zdání klame
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!