O kapele


Hrajeme nejčastěji v sestavě kytara, elektrická kytara, basa + cajon (náhrada bicích). Samozřejmostí jsou tři mohutné zpěvy. Rádi se taky střídáme, abychom hraní osolili, opepřili, nebo přiostřili dle chuti oslavenců. Každý z nás je silný v nějakém stylu na jiný nástroj. To už si nás zkrátka musíte přijít někam poslechnout, mrkněte na naše veřejné koncerty.


Milda JANÁK

kytara, zpěv

Milda je živel, kterého nejsme schopni zkrotit. Na fotce vypadá, jakože se kouká do budoucnosti, ale vyhlíží dodávku s pivem. Má rád zábavu a čas s rodinou – již ve třech s maličkou Rózou <3


Milda POSPÍŠIL

cajon, kytara, zpěv

Miloš je z nás nejstarší, ale shodli jsme se, že se chová jako nejmladší. Nemá rád změny, ale občas mu tajně vyměníme trsátko a děláme, že nic nevíme. Hlavně nás neprozraďte, nebo se naštve a nebude chtít hrát! Díky ;)

Tomáš ŘÍHA

zpěv, cajon, elektrická kytara

Tomáš dohlíží na to, aby to šlapalo. Nejradši tráví čas ve studiu, kde kutí písničky nebo videa pro sebe i pro klienty. Třeba pro jeho projekt Mezi mraky nebo pracovně skrze TORIPRO.


Pavel MÍKA

basa

Pavel je nejmladší člen kapely věkem i časově. Za krátkou dobu se ovšem etabloval jako nezbytná součást kapely. Basa tvrdí muziku a jen díky Pavlovi se Vám bude chtít tancovat už po první písničce!

Vytvořte si webové stránky zdarma!