Repertoár


Chcete kapelu, co hraje nejen pro Vás, ale i pro sebe? My hraní milujeme a hudbu, kterou hrajeme moc rádi i posloucháme. Tak tu naší energii předáváme oslavenci, oslavenkyni i oslavujícím. Na jaký repertoár se můžete těšit?

Máme rádi Lucii, Chinaski, Čechomor, Tomáše Kluse, Olympic, Škwor, Keks, nebo třeba Karla Gotta a další české legendy. Dále moc rádi hrajeme country a české tradiční písničky, pouštíme se respektem i do moderní české hudby, jako je Jelen, Slza, Mirai nebo UDG. Rádi sem tam hodíme i anglickou písničku, třeba tu nejkrásnější - Hallelujah. Na přání hrajeme skladby, které si oslavenci vyberou. Naučíme se rádi i něco specielně pro Vás, nebojte se nám říci svý přání!Cena

chceme v tom hned na začátku udělat jasno

Hrajeme ve 4 lidech a cena se pohybuje podle typu akce od 7000,- do 14 000,- Kč. Vše je individuální podle toho, na čem se konkrétně domluvíme.

Můžeme přijet až na 5 hodin hraní. Sem tam dáme přestávku, hudební produkce ale většinou činí více než 80% celkového smluveného času.

Oslava narozenin na 5 hodin bude za 8000,- Svatební veselka potom vyjde na 12 000,- a k tomu ještě 1500,- při řádném prodloužení zábavy. Ale možná máte specifickou představu o ceně i o programu – nebojte se nám zavolat.

© 2021 Zdání klame
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!